top of page

O MNIE

Nuty
10457452_10203129397289299_2647831589847

Michał Ibrom

Nauczyciel gitary / śpiewu / pianina

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale wokalno-aktorskim 

multiinstrumentalista – grę na gitarze i pianinie doskonalił w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Zabrzu, a także w trakcie studiów. 

Uczestnik Mistrzowskich Warsztatów Gitarowych w Szczawnie Zdroju, uczestnik Warsztatów dla Młodych Muzyków w Dusznikach Zdroju( trzykrotnie). 

Pedagog z kilkuletnim doświadczeniem oraz sukcesami pedagogicznymi.

Solista i aktor w operach oraz przedstawieniach muzyczno - teatralnych.

Kompozytor i autor tekstów do własnych utworów muzycznych.

Założyciel Szkoły Muzycznej "Akord" w Mysłowicach i w Zabrzu

NASI NAUCZYCIELE

ADRIANNA NOSZCZYK

Aktorka, wokalistka.

Absolwentka 3-letniego Studium Aktorskiego przy Teatrze Slaskim w Katowicach oraz Teatrologii na Uniwersytecie Slaskim w Katowicach.

Od lat zdobywa również doświadczenie w nauczaniu śpiewu.

Wazniejsze role: w przedstawieniu "Dom otwarty" Michała Bałuckiego w rez.R. Michalskiego, "Król Edyp" w rez G. Kempynskiego, rola w krótkometrazowym filmie "Uzaleznieni" w rez M. Godka, udział w spotach reklamowych kampanii "Sprawni niepełnosprawni" w rez. J. Szarańskiego. Zdobyła wyróznienie specjalne na III Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Artystycznej "Wschody" w Lublinie w 2013 r. Jest laureatka Miedzynarodowego Konkursu Piosenki im. Anny German Warszawa - Moskwa 2014. Nagrodzona za utwory - za najlepsze wykonanie - "Tanczace Eurydyki", oraz nagroda specjalna za najlepsze opracowanie utworu – "Bal u Posejdona". Utwór ten otwierał wielka gale koncertu laureatów w Teatrze Letnim w Ciechocinku w listopadzie 2014r. TVP Polonia

ada_edited.jpg

Adrianna Noszczyk

Nauczyciel śpiewu/pianina

Czytaj więcej

PIOTR KORNASIEWICZ

Pasjonat gitary. Swoje umiejętności od dziecka doskonalił  w Prywatnej Szkole Muzycznej w Mysłowicach. Laureat wielu konkursów gitarowych na terenie Śląska. Wirtuoz, mistrz improwizacji  gitarowych., a także gitarzysta w zespole rockowym . Od kilku lat realizuje się również jako wspaniały pedagog. W naszej szkole uczy grać na gitarze akustycznej, elektrycznej i basowej.

Piotr Kornasiewicz

Nauczyciel gitary

Czytaj więcej

bottom of page